Aké nové hry na Playstation 3 vítame vo februári 2016?

Aj február s januárom v začiatku roka 2016 sú plodnými mesiacmi. Nie vždy si všetko nechávajú vývojári na predvianočné obdobie. Niektoré hry sú celkom novinkou. Veľa peciek teraz vychádzať ani nebude, najmä ak by malo byť ich vydanie dlhodobo plánované na jeden konkrétny termín.

Nové hry v predaji
Momentálne teraz si môžeme užiť ďalší z LEGO herných titulov. Avengers v LEGO verzii ponúknu poriadnu nálož zábavy. Neutíchajúcou je aj Kung Fu Panda, ktorej niektorí Slováci stále nedokážu prísť na chuť, no napriek tomu sa drží vo filmovej podobe medzi úspešnými DVD. Herné prevedenie Game of Thrones je trochu otázne, zatiaľ nemáme skúsenosti, no býva veľmi časté, pomaly až pravidlom, že hry postavené na filmových príbehoch veľa vody nenamútia. Novinkou je aj Transformers Devastation, ktorá pôsobí dojmom animovanej japonskej hry s množstvom efektov a futuristického herného rozhrania. Je to veľmi pravdepodobné. Nejde totiž o podobu Ttransofmerov z filmu. Call of Duty Black Ops III je ďalším zástupcom neutíchajúcej a stále neumierajúcej série, ktorú kedysi niektorí hráči zbierali, no čoraz vyššia cena a rastúci počet dielov si udržala v zberateľstve len tých skalných. Pirátov v tomto prípade nikto nepočíta. Novinkou je aj herný balíček zložený z FarCry 3 a FarCry 4 naraz v jednom balení. Ťažko odhadnúť, ako je hra vo vnútri postavená, či zmenila svoje HUD, alebo ide o celkom samostatné a oddeliteľné hry. WWE 2K16 je nepochybne už záležitosťou len užšieho výberu hráčov, ktorí nemajú problém so športovými hrami v zmysle zápasenia muža proti mužovi.

Game of thrones PS3

Očakávaný Minecraft Story mode, či Guitar Hero Live
Očakávanou novinkou je aj Minecraft Story Mode, ktorý tak trochu opúšťa pôvodnú hru a jej rozsiahly voľný priebeh bez jasného cieľa. Vyšiel síce už v septembri v rámci prvej Epizódy, no vývojári postupne vypustili aj ďalšie epizódy, pričom práve teraz vychádza piata epizóda. Story mode prinesie už príbeh, ako napovedá iný názov. Misie a úlohy. Skrátka viac života a nie len jedinú inteligentnú osobu, vás a zvyšok automatizovaného sveta. Hra nepatrí medzi najlacnejšie, no fanúšikovia necelých 33 EUR radi zaplatia. Súčasťou balenia je balónik. Zaujímavosťou je Guitar Hero Live s gitarou v novšej verzii.

Nasledovný prehľad je z obchodu Gameexpres.skLEGO Marvel Avengers

adventúra
anglicky
40,99€ 

VIAC O HRE


Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends

adventúra
anglicky
40,99€ 

VIAC O HRE


Game of Thrones: A Telltale Games Series

adventúra
anglicky
34,99€ 

VIAC O HRE


Transformers: Devastation

akčná
anglicky
36,99€ 

VIAC O HRE


Far Cry 3 + Far Cry 4 (Double Pack)

Akčná – strieľačka
anglicky
29,99€ 

VIAC O HRE


Guitar Hero Live + gitara

hudobná
anglicky
89,99€ 

VIAC O HRE


Call of Duty: Black Ops III

akčná FPS
anglicky
47,99€ 

VIAC O HRE


Minecraft: Story Mode +
balónik Creeper

adventúra
anglicky
32,99€ 

VIAC O HRE


WWE 2K16

šport 
anglicky
42,99€ 

VIAC O HRE

Môžu zaujať aj tieto články:

O autorovi článku