Disney infinity obohacujú figúrky nového animáku Zootropolis

Herný systém Disney Infinity je opäť o niečo viac bohatší. Do kín prichádza filmová novinka v podobe zvieracieho mestečka so všetkým vo zvieracej podobe Zootropolis. A práve Zootropolis a jeho postavičky sa objavia aj ako nová séria figúrok. Minimálne dve postavičky zo Zootropolisu sa objavujú ako úplná novinka. Čo to pre hráčov znamená?

Zvieracie figúrky pre Disney Infinity 3.0

Najnovšie postavičky sú utajenou, pôvodne nikde neohlasovanou súčasťou Disney Infinity 3.0. Kým vývojári vedeli, hráči už nie. Nakoniec je to však príjemné prekvapenie, najmä ak si medzi hráčmi nájde film samotný svojich fanúšikov. Zvieratká majú úspech a v prípade Disney Infinity figúrok majú tieto figúrky pekné vyhotovenie, ktoré je tradične pravidlom. Zajačiu policajtku Judy Hopps alebo vlka menom Nick Wilde si odteraz môžete kúpiť pre svoju hru. Použiteľný len na Disney Infinity 3.0 nemajú svoj vlastný herný svet s vlastnými misiami, preto ide o figúrku, ktorú hráči využijú v rámci režimu TOY BOX a v režime online hry.

Zootropolis figúrky

Pri zajačici Hoppsovej využijete jej rýchlosť, a útoky, pri Nickovi zas jeho nanukový útok. Čítate správne, nepriateľov ovalí obrovským nanukom. Bližšie hru za zajačicu predstavuje aj slovenská fanstránka venovaná obom novým figúrkam v sérii na adrese www.disneyinfinity.net. Dodávateľom figúrok je český Comgad.cz

Môžu zaujať aj tieto články:

O autorovi článku