Minecraft Story mode a 5 epizód je vonku, čo hra prináša?

Očakávaná a tak trochu revolučná hra, ak ste podľahli nákazlivosti Minecraftu a odrazu dostáva všetko to dobre dôverne poznané iné kontúry, dorazila už v septembri, no teraz finalizuje piatou epizódou. Minecraft Story mode totiž prináša viac, než len crafting a bezcieľne potulovanie po krajine.

Minecraft Story mode ps3

Tentoraz príbeh v hre je a vytvárate ho vy. Vy si vyberiete čo poviete a či vôbec poviete, vy riešite raz jeden problém, inokedy niečo celkom iné a oddávate sa radovánkam na mieste, ktoré možno vyznie ako chaotické, alebo možno ani nie. Pre nadšencov Minecraftu je to skrátka sviatok, že sa môžu vo svojom obľúbenom kockovanom prostredí zahrať ešte niečo oveľa bohatšie, aj keď ani nie. Kúzlo klasického Minecraftu naozaj tkvie v tom, že nemáte hranice a nemáte cieľ. Skrátka žijete v ňom druhý život a zarábate usilovnou prácou na lepšie zajtrajšky. Veď v Minecrafte zajtrajšky prichádzajú veľmi rýchlo.

Minecraft Story mode ps3

Episode One, Two…. a vo februári aj Five

Vy ako hráč ste súčasťou gangu. Konkrétne postavou menom Jesse. Aby boli pokryté všetky rasy sveta, môžete si vybrať, či budete beloch, černoch, Ind, niečo medzi… Parťákov skupinky tvorí chytrá Olívia, podivný a výbušný Axel, chlapčenská Petra a Reuben, obyčajné, no skrotené prasa. Story mode má na svedomí tím vývojárov z oceňovaného štúdia Telltale Games, spolu s pôvodným autorom zo štúdia Mojang.

5 epizód naraz

Hra je zložená z piatich dielov, ktoré vychádzali od minulého roka a kompletizujú sa práve tento mesiac. Majitelia hry si mohli postupne aktivovať všetkých 5 epizód. Tí, čo si hru kúpia teraz už majú k dispozícií ihneď všetkých 5.

  • Minecraft: Story Mode – Episode 1: The Order of the Stone / September 2015
  • Minecraft: Story Mode – Episode 2: Assembly Required / 27. Október 2015
  • Minecraft: Story Mode – Episode 3: The Last Place You Look / 24. November 2015
  • Minecraft: Story Mode – Episode 4: A Block and a Hard Place / 22. December 2015
  • Minecraft: Story Mode – Episode 5: Order Up! / Február 2016

Minecraft Story mode ps3

Hra vychádza pre PS4, PS3, XBOX One, XBOX 360, STEAM, ale aj na iOS v Apple Store, cez Google play pre Android a k dispozícií je aj tiež Amazon a medzi aplikáciami pre Windows. Cez oficiálne stránky sa vám podarí digitálny download kúpiť už ua 24,99 EUR, čo je dokonca uvádzané ako uvádzacia cena. https://www.telltalegames.com/

Hru si môžete ako komplet pozrieť na: Gameexpres.sk

Môžu zaujať aj tieto články:

O autorovi článku