TOP 5 dôvodov prečo si kúpiť aj teraz konzolu Playstation 3

Dnes nachádzame v predajných letákoch a ponukách obchodov s elektronikou reklamy a zmienky k novej konzole Playstation 4. Výraznejšie sa predáva ako XBOX ONE. Konzolám Playstation 3 sa však ešte stále venujú herné eshopy aj známe siete elektropredajní v rámci vypredávania zásob. PS3 má stále svoju hodnotu a preto sme si dovolili urobiť rebríček piatich TOP dôvodov, prečo sa ešte stále oplatí kúpiť si vlastné Playstation 3.

PS3 konzola

1. Nepatrí do starého železa

PS3 má stále vysokú popularitu. Stále sa predáva a má svojich fanúšikov. Niektorí sa jej nevzdajú ešte aspoň 10 rokov. Záleží, či vydrží aj konzola, nie len chuť.

2. Hier je stále veľa a vychádzajú stále novšie a novšie.

Opustiť vydávanie hier pre PS3 neplánuje žiaden výrazný vydavateľ hier. Stále je čo hrať a vychádzajú aj nové hry. Uvažovať nad PS3 sa skrátka oplatí a má význam.

3. Ponúka stále ešte moderné riešenia

Výborný výkon a dobré kvality dokážeme stále oceniť. Samozrejme, už ich prekonali parametre PS4, avšak pre drvivú väčšinu sveta sú PS3 parametre stále TOP a rozdiel medzi tými od PS4 až tak nevidia.

4. Dostupnejšie hry a príslušenstvo

Je pravdou, že na PS3 si zoženiete oveľa viac príslušenstva a hier v rôznych cenových kategóriách. Sú dostupnejšie aj rozsahom aj cenou. Taktiež medzi bežnými hráčmi nájdeme viac tých s ktorými si môžeme vymeniť a požičiavať hry pre PS3.

5. Cena

Nuž a hlavným dôvodom, prečo sa oplatí kúpiť si konzolu PS3 teraz je jej cena. Dnes je rapídne nízka. Predávajú ju aj tí, ktorí plánujú presedlať na PS4. Obchody vypredávajú zásoby, predpokladajú, že záujem opadne. Celkom nízky nie je. Nad PS3 predsa len uvažujú aj tí, čo dlho kúpu odkladali. Niektorí siahnu rovno po PS4 a na iných zapôsobí možno tento článok a privítame ho v klube šťastných a spokojných majiteľov PS3.

Môžu zaujať aj tieto články:

O autorovi článku